KAINA

Sodybos kaina priklauso nuo daugelio dalykų ir kiekvieną kartą aptariama individualiai. Pagrindiniai dalykai, nuo kurių priklauso sodybos kaina:

  • šventės data (ne sezono metu ir darbo dienomis taikomos didelės nuolaidos),
  • žmonių skaičius šventėje,
  • nakvynės poreikis.

Jei domina tiksli sodybos kaina Jūsų šventei, užpildykite užklausos formą ir mes Jums atsiųsime detalią informaciją. Jei konkrečios datos dar neturite, laukelį "Šventės data" galite palikti tuščią, o žinutėje tuomet nurodykite, koks mėnuo ir kokia savaitės diena Jums tiktų. 

Užklausos forma

O jei norėtumėte apžiūrėti sodybą gyvai, kviečiame į svečius! Tik prieš atvykstant būtina suderinti susitikimo laiką. Vidutiniškai vizitas sodyboje trunka 1,5 - 2 val. Jo metu ne tik aprodomos visos sodybos erdvės, bet ir aptariama šventės vizija, Jūsų norai, poreikiai bei galimybės. Susitikimo metu suteikiama daug informacijos apie šventės planavimą, pasidalinama sukaupta patirtimi bei įžvalgomis, kurios gali padėti išvengti dažniausiai pasitaikančių klaidų bei padėti racionaliai paskirstyti šventės biudžetą. Vizitas sodyboje niekuo neįpareigoja, tačiau po jo bus daug aiškiau ir lengviau dėliotis kitus žingsnius, kuriant savo šventę.

Laukiame Jūsų Varnupėje!