SODYBOS NUOMA 

Sodybos nuoma vestuvėms, gimtadieniams, krikštynoms ir kitoms šventėms bei renginiams. Sodyba įsikūrusi Kėdainių rajone, netoli Kauno, tad čia šventės svečiams patogu atvykti iš bet kurios Lietuvos vietos. O jeigu Jūs ar Jūsų svečiai gyvena ne Lietuvoje, galime pasirūpinti patogiu šventės dalyvių apgyvendinimu ir poilsiu ne tik šventės metu, bet ir prieš ar po jos. Sodyba „Varnupė“ - tobula vieta Jūsų šventei!

Salė šventei

Sodyboje įrengta erdvi pobūvių salė, kurioje telpa daugiau nei 100 žmonių. Jei planuojate mažesnę šventę - neišsigąskite. Sodybos erdvė lengvai užpildoma įvairiais dekoro elementais, gėlėmis, foto sienelėmis ir kitomis Jūsų idėjomis, tad čia bus jauku ir švenčiant su gerokai mažesniu svečių skaičiumi. 

Foto: Raimondas Kiuras Photography
Foto: Raimondas Kiuras Photography
Foto: Raimondas Kiuras Photography
Foto: Raimondas Kiuras Photography

Sodybos salėje vyrauja balta spalva, tad čia lengvai įgyvendinamos bet kokios dekoro idėjos ir tinka visos įmanomos spalvos. Baltas spindesys, auksu tviskantys sietynai, antikiniai veidrodžiai bei modernus lubų apšvietimas jau savaime kuria prabangos įspūdį ir šventinę nuotaiką. Tad, jei nenorite daug išlaidauti prabangiam dekorui, pakaks vos kelių detalių ir šventei bus pasiruošta.

Foto: Jurgita Lukos Photography
Foto: Jurgita Lukos Photography

Pobūvių salė pritaikyta švęsti ir karštomis vasaromis, ir šaltomis žiemomis. Salėje įrengti kondicionieriai, kurie leidžia greitai ir lengvai keisti temperatūrą pagal poreikį: ją padidinti arba sumažinti. 

Visos šventės metu dirba sodybos personalas. Svečiai nepaliekami vieni. 

Foto: Jurgita Lukos Photography
Foto: Jurgita Lukos Photography
„Moderni prabanga ir laisvė idėjoms. Toks buvo tikslas įrenginėjant sodybą. Toks tikslas yra ir dabar. Norėjome sukurti erdvę, kuri dvelktų modernia elegancija, spindėtų subtilia prabanga, bet tuo pačiu galėtų lengvai prisitaikyti prie skirtingų vizijų, idėjų bei norų. Juk kiekviena šventė - tai labai asmeniška ir trapi svajonė. Manau, mums pavyko sukurti erdvę, kurioje tos svajonės pildosi...“, - sodybos „Varnupė“ savininkė Irma Kaselienė

Terasos

Sodyboje yra dvi terasos. Abi po stogu, tad čia galima jaukiai sėdėti ir šviečiant saulei, ir lyjant lietui. Šios terasos labai mėgstamos šventės svečių, nes čia jie gali trumpam pasislėpti nuo šventės šurmulio ir ramiai pasišnekučiuoti su kitais renginio dalyviais. Tačiau šios terasos tinka ne tik jaukiam pasisėdėjimui, bet ir įvairių idėjų įgyvendinimui. Čia galima pastatyti svečių sutikimo staliuką, padėti palinkėjimų knygą ar sukurti linksmą foto kampelį svečiams. Tai taip pat puiki vieta stebėti kulminacinį šventės vakaro elementą: fejerverkus, ugnies ar lazerių šou. Čia taip pat gali būti statoma šampano piramidė.

Foto: Jurgita Lukos Photography
Foto: Jurgita Lukos Photography

Pramogos

Sodyboje yra SPA zona su pirtimi ir burbuline vonia, kurioje galima smagiai praleisti laiką ir atsipalaiduoti po šventės šėlsmo. Mėgstantiems aktyvias pramogas įrengtas sporto aikštynas, kuriame galima žaisti krepšinį, tinklinį, lauko tenisą bei futbolą.

Foto: sodybos „Varnupė“
Foto: sodybos „Varnupė“

Mažųjų šventės svečių laukia vaikų žaidimų aikštelė, kurioje jie galės linksmai pasisupti bei pažaisti.  

Foto: Sakyk sūris
Foto: Sakyk sūris

Šalia sodybos yra didelė teritorija, kurioje gali vykti įvairūs užsiėmimai. Kadangi yra daug erdvės ir nėra garso apribojimų, sodyboje gali vykti ugnies, fejerverkų ar lazerių šou. Čia, gamtos apsuptyje, taip pat galima surengti vestuvių ceremoniją.  

Kviečiame į svečius!

Jei svarstote, ar sodyba „Varnupė“ yra ta vieta, kurioje gali vykti Jūsų šventė, kviečiame į svečius! Susitikimo metu galėsite ne tik apžiūrėti sodybą, bet ir sužinosite daug naudingų patarimų, kurie padės sklandžiai ir lengvai suplanuoti šventę. O jei dėl kokių nors priežasčių negalite atvykti, nenusiminkite. Į visus Jūsų klausimus mielai atsakysime telefonu arba elektroniniu paštu.