SODYBOS NUOMA

Sodybos nuoma vestuvėms, jubiliejams, gimtadieniams, krikštynoms ir kitoms šventėms bei renginiams. Sodyba įsikūrusi Kėdainių r., netoli Kauno, tad čia šventės svečiams patogu atvykti iš bet kurios Lietuvos vietos. O jeigu Jūs ar Jūsų svečiai gyvena ne Lietuvoje, šios sodybos nuoma užtikrins patogų šventės dalyvių apgyvendinimą ir poilsį ne tik šventės metu, bet ir prieš ar po jos. Tad jei norite gražios šventės ir patogios nakvynės, šios sodybos nuoma kaip tik Jums.

Foto: Sakyk Sūris
Foto: Sakyk Sūris

SODYBOS NUOMA ŠVENTĖMS

Sodyboje įrengta erdvi pokylių salė, talpinanti iki 120 žmonių, tad čia bus patogu visiems šventės svečiams. Jeigu Jūsų vestuvės, gimtadienis, jubiliejus, krikštynos ar kitos svarbios šventės neįsivaizduojamos be visų pusseserių, pusbrolių, dėdžių, tetų, kaimynų ir didelio būrio draugų, šios sodybos nuoma kaip tik Jums. Juk kuo daugiau, tuo linksmiau! Tačiau jei Jūsų šventės dalyvių sąrašas gerokai trumpesnis, neišsigąskite, nes šios sodybos nuoma puikiai tinka ir Jums. Daugiau erdvės - daugiau vietos idėjoms! Pokylių salė lengvai užpildoma įvairiais dekoro elementais: gėlėmis, foto sienelėmis, staleliais su atsiminimų ir palinkėjimų knygomis, sienelėmis su Jūsų nuotraukomis ir kitomis Jūsų idėjomis. Tad šios sodybos nuoma - tai puikus pasirinkimas visiems, norintiems gražios šventės ir patogios nakvynės.

Foto: Drama Queen
Foto: Drama Queen

POKYLIŲ SALĖ

Sodybos Varnupė“ pokylių salė - tai baltas, šventinis spindesys, erdvė, suteikianti laisvę idėjoms, gausybė šviečiančių lempučių, skleidžiančių jaukumą ir šilumą, bei auksu tviskantys sietynai, kuriantys modernios prabangos įspūdį. Ši pokylių salė - tai ideali vieta, kurioje gali būti švenčiamos Jūsų vestuvės, gimtadienis, jubiliejus, krikštynos ir kitos šventės bei įvairūs renginiai. Sodybos salėje vyrauja balta spalva, tad čia lengvai įgyvendinamos bet kokios dekoro idėjos ir tinka visos įmanomos spalvos. O nenorintiems daug išlaidauti dekorui, ši pokylių salė yra puikus pasirinkimas. Baltas spindesys, auksu tviskantys sietynai ir gausybė švieselių lubose jau savaime kuria šventinę nuotaiką. Tad užteks vos kelių šventės detalių ir ši pokylių salė pavirs unikalia Jūsų šventės pasaka. 

Foto: Irina J. Photography
Foto: Irina J. Photography
Foto: sodybos „Varnupė“
Foto: sodybos „Varnupė“

Sodybos „Varnupė“ pokylių salė pritaikyta linksmam šventės šėlsmui net ir karštą vasaros dieną. Sodybos salėje įrengti kondicionieriai, kurie užtikrins, kad Jūsų vestuvės, jubiliejusgimtadienis, krikštynos ar kitos įsimintinos šventės vyktų sklandžiai ir patogiai, o šventės svečiai galėtų atsipalaidavę linksmintis net ir kaitinant 30 laipsnių karščiui.

Ši pokylių salė gali būti suskirstyta į atskiras erdves, taip kiekvienai erdvei suteikiant išskirtinumo ir jaukumo.    

PAGRINDINĖ SALĖ

Pagrindinė sodybos salė - tai ta pokylių salės dalis, kurioje statomi stalai ir susodinami šventės svečiai. Čia dažniausiai vyksta visa oficialioji vakaro programos dalis. Šventės svečius galime susodinti prie apvalių stalų arba vieno pailgo stalo, taip, kaip norite Jūs. Maistas gali būti patiekiamas ant atskiro stalo arba išdėliojamas ant stalų, prie kurių sėdima. Šioje sodybos pokylių salės dalyje yra projektorius, taigi čia patogu susirinkusiems šventės svečiams rodyti skaidres, nuotraukas ar video. 

Foto: Domas Lukauskas
Foto: Domas Lukauskas
Foto: Jurgita Lukos
Foto: Jurgita Lukos

Jei svečių nėra daug, šioje pokylių salės dalyje gali stovėti mobilus baras, kuris natūraliai užpildo likusią pagrindinės salės erdvę ir salės dekorui suteikia papildomo žavesio. Be to, tai patogu ir šventės svečiams, nes baras, kiek pastebėjome, išlieka viena mėgstamiausių būriavimosi vietų. 

ŠOKIŲ SALĖ

Sodyboje „Varnupė“ yra erdvi šokių salė, nuo pagrindinės pokylių salės dalies atskirta kolonomis. Ši sodybos salė - tai vieta, kurioje dažniausiai įsikuria vakaro muzikantai ar didžėjai, vyksta įvairūs žaidimai bei svarbūs šventės momentai: vestuvinis šokis, šeimos židinio perdavimas, puokštės metimas ir kiti. Dėl savo erdvės, ši sodybos salė puikiai tinka šventės pradžioje priimti sveikinimus ir gėles (jei lauke per šalta ar tiesiog norite tai daryti sodybos viduje), o artėjant vidurnakčiui čia gali būti statoma šampano piramidė. Pasibaigus oficialiai šventės programai, šokių salė tampa pagrindine pokylių salės dalimi, kurioje šokiai ir linksmybės tęsiasi iki ryto. O kartais ir ilgiau...

Foto: Žilvinas Menčikovas
Foto: Žilvinas Menčikovas

KAVOS BARAS

Foto: Drama Queen
Foto: Drama Queen

Sodyboje „Varnupė“ yra įrengtas kavos baras, kuriame bet kuriuo šventės metu galima pasivaišinti puodeliu (ir ne vienu!) Jūsų mėgstamos kavos ar arbatos. Beje, visus rūpesčius, susijusius su kavos pupelių, cukraus, pieno, grietinėlės ir įvairių arbatų pirkimu, galite pamiršti. Tai sodybos „Varnupė“ dovana Jums ir Jūsų svečiams. O kaip kava be deserto? Arba desertas be kavos? Todėl kavos baras dažnai naudojamas ir gražiam desertų išdėstymui, taip saldžiam stalui suteikiant atskirą erdvę ir sukuriant jaukų smalyžių bei kavos mėgėjų kampelį.

Jeigu desertų yra daug arba norite juos išskirtinai pateikti, galime paruošti atskirą desertų stalą bet kurioje sodybos vietoje.

ALAUS STALAS

Alaus stalas - tai dar viena atskira sodybos „Varnupė“ pokylių salės erdvė, kuri yra arčiausiai įėjimo į sodybos patalpas. Čia pasitinkame Jūsų svečius, kurių jau laukia vyno ar šampano taurės, alus bei įvairūs užkandžiai. Šioje sodybos pokylių salės erdvėje dažnai stotomas mobilus baras, kur barmenai maišo įvairiausius spalvingus kokteilius. Tai patogu, nes kol renkasi šventės svečiai ar laukiama grįžtant jaunųjų (o šis laikas svyruoja nuo 1 iki 3 val.), šventės dalyviai gali vaišintis įvairiais užkandžiais, alumi bei kokteiliais. Tad laikas neprailgsta. O ir pačios šventės metu kartais norisi trumpam pabėgti iš pagrindinės sodybos pokylių salės dalies į kiek nuošalesnę vietą ir pailsėti. Alaus stalo erdvė tam puikiai tinka. 

Foto: Irina J. Photography
Foto: Irina J. Photography

SODYBOS TERASOS

Sodybos „Varnupė“ pokylių salė turi dvi terasas. Abi terasos yra po stogu, tad joks oras nebaisus. Čia galima jaukiai sėdėti ir šviečiant saulei, ir lyjant lietui. Šios terasos labai mėgstamos šventės svečių, nes čia jie gali trumpam pasislėpti nuo šventės šurmulio ir ramiai pasišnekučiuoti su kitais renginio dalyviais. Šios terasos - tai puiki vieta stebėti kulminacinį šventės vakaro elementą: fejerverkus, ugnies ar lazerių šou. Čia taip pat gali būti statoma šampano piramidė.

Foto: sodybos „Varnupė“
Foto: sodybos „Varnupė“
Foto: sodybos „Varnupė“
Foto: sodybos „Varnupė“
Foto: sodybos „Varnupė“
Foto: sodybos „Varnupė“

ŽAIDIMAI VAIKAMS

Jeigu Jūsų vestuvės, gimtadienis, jubiliejus, krikštynos ar kitos šventės tiesiog neįsivaizduojamos be būrio vaikų, galime mažiesiems sodybos svečiams paruošti atskirą žaidimų erdvę. Čia jie galės spalvinti knygeles, piešti ir žaisti įvairius žaidimus. Taip pat šioje sodybos pokylių salės erdvėje gali būti patiekiami ir karšti patiekalai ar užkandžiai, skirti būtent vaikams. Tokios vaikų erdvės sūkurimas šventės metu padeda ilgesniam laikui užimti vaikučius ir leidžia labiau atsipalaiduoti jų tėveliams. 

Foto: sodybos „Varnupė“
Foto: sodybos „Varnupė“

Taip pat sodybos terotorijoje yra įrengta moderni vaikų žaidimų aikštelė bei sporto aikštynas, kuriame galima žaisti krepšinį, tinklinį, tenisą bei futbolą. Tad mažiesiems sodybos svečiams nuobodžiauti neteks.