KAMBARIŲ NUOMA

Jūsų ir šventės svečių laukia jaukūs kambariai su visais patogumais, kuriuose galėsite pailsėti renginio metu. Galime apnakvindinti iki 84 žmonių. Net 17 kambarių - dviviečiai, puikiai tinkantys vertinantiems privatumą.

SODYBA „VARNUPĖ“

Pagrindiniame sodybos „Varnupė“ pastate yra 10 skirtingo dydžio kambarių su visais patogumais, kurie įrengti sodybos antrame aukšte virš pokylių salės. Kiekviename kambaryje yra tualetas ir dušas, būtini higienos reikmenys, rankšluosčiai, plaukų džiovintuvas bei dantų šepetėlis kiekvienam svečiui. Vienas sodybos kambarys ypatingas. Tai - jaunųjų ar pagrindinės vakaro poros kambarys, kuris iš kitų išsiskiria modernia prabanga.    

Foto: sodybos „Varnupė“
Foto: sodybos „Varnupė“
Foto: sodybos „Varnupė“
Foto: sodybos „Varnupė“

Pagrindiniame sodybos pastate galime apnakvindinti iki 40 žmonių. 

SODYBOS „NAMELIS“

Šalia sodybos yra atskiras namelis, kuriame yra 4 skirtingo dydžio kambariai. Kiekviename jų yra tualetas ir dušas. Čia taip pat rasite būtinus higienos reikmenis, rankšluosčius, plaukų džiovintuvą ir dantų šepetėlius. Sodybos namelyje patogu nakvoti šeimoms su mažais vaikais, vyresnio amžiaus žmonėms ar tiesiog svečiams, nemėgstantiems garsios muzikos ir šokių iki ryto bei norintiems ramiai pailsėti. 

Sodybos namelyje galime apnakvindinti iki 20 žmonių. 

Foto: sodybos „Varnupė“
Foto: sodybos „Varnupė“

SODYBOS „NAMAS“

Kaip jau turbūt pastebėjote, dideliu kūrybiškumu pavadinimų kūrime nepasižymime. Šis kartas taip pat ne išimtis. Jeigu jau yra sodybos „Namelis“, tai logiška, kad turi būti ir sodybos „Namas“. Juk visada geriausia daiktus vadinti tikraisiais jų vardais. Kaip sakoma, genialumas slypi paprastume!

Foto: sodybos „Varnupė“
Foto: sodybos „Varnupė“

Tad norintiems išskirtinės kokybės, modernios prabangos ir subtilumo, rekomenduojame kambarius, įrengtus šalia sodybos esančio namo antrame aukšte. Čia rasite 12 dviviečių kambarių su visais patogumais. Kiekviename kambaryje yra tualetas ir dušas, taip pat būtini higienos reikmenys, rankšluosčiai, plaukų džiovintuvas ir dantų šepetėlis kiekvienam svečiui. Šie sodybos dviviečiai kambariai - tai ideali vieta, vertinantiems privatumą bei norintiems ramiai ir patogiai pailsėti.

Sodybos name galime apnakvindinti iki 24 svečių.