MOBILUS BARAS

Mobilus baras, besišypsantys barmenai bei spalvingi, gėlėmis ir vaisiais išpuošti kokteiliai. Prabanga, rafinuotumas ir elegancija. Visai kaip pasakoje...

Mobilus baras. O kam jis?

Dažnai galvojama, kad mobilus baras - tai prabangos dalykas, kuris nėra būtinas šventėje. Ir taip, ir ne. Mobilus baras tikrai suteikia šventei prabangos, rafinuotumo ir elegancijos. Tačiau tai visai ne ta priežastis, kodėl jis tampa neatskiriama šventės dalimi. Tad kokios tikrosios priežastys?

Mobilus baras - svečių pasitikimui

Gera pradžia - pusė darbo. O šventės pradžia - tai svečių pasitikimas. Mobilus baras, besišypsantys barmenai bei gėlėmis ir vaisiais išpuošti kokteiliai maloniai nustebina ir priverčia nusišypsoti kiekvieną vos įžengus pro sodybos duris. Kiekvienas svečias jaučiasi laukiamas ir ypatingas. Mobilus baras kuria šventinę nuotaiką nuo pirmos minutės. Šventės dalyviai ragauja kokteilius, diskutuoja apie jų skonio subtilybes ir maloniai šnekučiuojasi su barmenais, stengdamiesi įsiminti bent vieną labiausiai patikusį kokteilio receptą. Malonus šurmulys, atsipalaidavimas ir jaukumas. Ar gali būti geresnė šventės pradžia?

Foto: Mantas Gričėnas
Foto: Mantas Gričėnas
Foto: Jurgita Lukos Photography
Foto: Jurgita Lukos Photography

Mobilus baras - svečių užimtumui

Mobilus baras - tai ne tik pobūvių salės vieta, kurioje barmenai maišo spalvingus kokteilius. Tai visų pirma pramoga šventės svečiams, kuri užtikrina jų užimtumą viso vakaro metu ir garantuoja sklandžią šventės eigą. Kad ir kas benutiktų, svečiai visada turės ką veikti! Kokteilių ragavimas, fotografavimas, tarpusavio diskusijos, skaniausio ir gražiausio kokteilio rinkimai, bandymas įsiminti „laimėtojo“ receptą ir, žinoma, neįpareigojantys pašnekesiai su barmenais. Svečių užimtumas garantuotas! Be to, tai tarsi oficialus leidimas trumpam „pabėgti“ iš šventės šurmulio ir ramiai pasimėgauti kokteiliu. Juk ne visi šventės svečiai nori dalyvauti  žaidimuose ar šėlti šokių aikštelėje. Tad mobilus baras - tai laisvė, užtikrinanti kiekvienam svečiui galimybę rinktis.

Foto: Raimondas Kiuras Photography
Foto: Raimondas Kiuras Photography
Foto: Drama Queen
Foto: Drama Queen

"Na, nežinau, kaip ten su tais keliais, vedančiais į Romą, bet žinau vieną - šventės metu jie visi veda prie baro!" - barmenas Deivis.

Mobilus baras - skirtingiems poreikiams

Mobilus baras unikalus tuo, kad gali prisitaikyti prie kiekvieno šventės dalyvio poreikių. Juk tiems, kas renkasi nestiprius gėrimus, patiks silpnesni kokteiliai. Mėgstantiems sodresnį skonį, barmenai pasiūlys stipresnių kokteilių arba įpils pasirinkto mėgstamo gėrimo. Besirenkantiems sveiką gyvenimo būdą ar dėl kokių nors priežasčių priverstiems tai daryti, taip pat vaikams, įspūdį paliks nealkoholiniai kokteiliai, savo skoniu ir išvaizda nė kiek nenusileidžiantys alkoholiniams.

Foto: Drama Queen
Foto: Drama Queen

Ne tiek svarbu, ką ir kodėl renkasi Jūsų svečiai. Svarbiausia, kad nei vienas šventės dalyvis nesijaustų pamirštas ar išskirtas iš kitų. Kaip tik tai mobilus baras ir padeda padaryti. Barmenai užtikrina, kad kiekvienas svečias rastų tai, kas patinka būtent jam, net jei iš anksto ir nežinote savo šventės dalyvių poreikių.

Foto: Drama Queen
Foto: Drama Queen

„Klausiate, koks tobulo kokteilio receptas? Paprasta! Toks, kaip ir gyvenimo. Įpilame truputį saldaus - tai įsimintiniausi gyvenimo laimėjimai ir pasiekimai, įlašiname kelis lašus kartaus - tai patirtis, iš kurios mokomės ar bent jau turėtume pasimokyti, įdedame baro šaukštą rūgštaus - tai nesėkmės ir suklūpimai, leidžiantys pajusti bei įvertinti sėkmės saldumą, ir, žinoma, nepamirštame svarbiausio ingridiento - taurę iki pat viršaus užpildome pasirinktu gazuotu gėrimu - tai kasdienybė, kurios akimirkos prabėga taip greitai ir nepastebimai kaip ir dingsta gazuoto gėrimo burbuliukai. Štai ir viskas, kokteilis paruoštas! Na, o gėrimus ir jų santykius kiekvienas renkamės individualiai, kaip ir gyvenimo sprendimus. Skanaus!“ - barmenas Marius.

Foto: Raimondas Kiuras Photography
Foto: Raimondas Kiuras Photography