KODĖL SODYBA „VARNUPĖ“?

Turbūt kiekvienam, kurio laukia artėjančios vestuvės, gimtadienis, jubiliejus, krikštynos ar kitas įsimintinas gyvenimo įvykis, pažįstamas tas pradinis jauduliukas ir kūnu perbėgantys šiurpuliukai, pagalvojus, kokios šventės norime. Galvoje sukasi daugybė idėjų ir minčių, kaip ką galima padaryti. Juk ši šventė bus tik kartą gyvenime! Tad norime pasakos. Ir ne bet kokios, o Savo Pasakos. Na tos, apie kurią svajojome dar vaikystėje...

Foto: sodybos „Varnupė“
Foto: sodybos „Varnupė“

Bet labai greitai malonų šventės laukimą pakeičia nerimas ir daugybė ramybės neduodančių klausimų. O tai nuo ko dabar pradėti? Kaip viską suspėti? Juk taip norisi, kad šventė būtų tobula, kad liktų tik patys gražiausi šventės prisiminimai...

Jei mėgstate riziką ir mylite stresą, Jums pasisekė! Čia jų tikrai bus. O jei vis dėlto nesate didelis šių nuolatinių šventės palydovų gerbėjas, tuomet Jums irgi pasisekė. Taip, taip, atspėjote, mes galime Jums padėti. Tikrai galime! 

Jei sudominome, skaitykite toliau. O jeigu vis dar abejojate, vis tiek skaitykite toliau.

Sodyba „Varnupė“ - tai moderni vieta, kurioje švenčiamos gražiausios Jūsų šventės: vestuvės, jubiliejai, gimtadieniai, krikštynos ir kitos. Čia taip pat organizuojami seminarai, mokymai, kursai, konferencijos ir įvairūs kiti renginiai. Esame lankstūs, kūrybingi ir atviri Jūsų idėjoms, tad šios sodybos nuoma - tai puikus pasirinkimas bet kokiam renginiui.

Sodyba „Varnupė“ įsikūrusi netoli Kauno, Kėdainių r. (pačiame Lietuvos viduryje), Varnupės k., todėl šios sodybos nuoma puikiai tinka vertinantiems patogų susisiekimą.

Foto: sodybos „Varnupė“
Foto: sodybos „Varnupė“

Sodybos pokylių salėje telpa iki 120 žmonių. Tad čia patogiai organizuojamos ir didelės, ir mažesnės šventės. Sodybos kambariuose nakvoti gali iki 84 žmonių. Kiekviename sodybos kambaryje yra dušas, tualetas, būtini higienos reikmenys, rankšluosčiai bei dantų šepetėliai. Net 17 sodybos kambarių - dviviečiai! Taigi šios sodybos nuoma - tai puikus pasirinkimas, mėgstantiems patogų poilsį bei vertinantiems privatumą.

Šventės maistu rūpinasi sodybos „Varnupė“ partneriai. Bendradarbiaujame tik su ilgametę patirtį turinčiais maisto tiekėjais, kuriems kokybė, šviežumas ir skonis yra pamatinės vertybės. Ir nors, kaip sakoma, dėl skonio nesiginčijama, tikime, kad ginčytis ir nereikės.

Šventiniam vakarui elegancijos suteiks ir šventės svečius pradžiugins profesionalūs barmenai, mobilus baras, šventiniai kokteiliai bei šampano piramidė.

Po šventės ar jos metu galėsite atsipalaiduoti sodybos pirtyje ir burbulinėje vonioje („jacuzzi“). O jei vis dėlto aktyvios pramogos Jums malonesnės, kviečiame žaisti krepšinį, futbolą, tinklinį ar tenisą. Mažuosius sodybos svečius pradžiugins moderni vaikų žaidimų aikštelė.

Tad jei vertinate patogumą, eleganciją ir laisvę idėjoms - šios sodybos nuoma kaip tik Jums.

Dirbdami šioje srityje sukaupėme didelę patirtį, kuria mielai su Jumis pasidalinsime. Esant poreikiui, galime rekomenduoti šventės dekoratores, renginio vedėjus, fotografus, desertų tiekėjus ir kitus patikimus šventinių paslaugų teikėjus. Juk paprasčiau, kai viskas vienoje vietoje, tiesa?

Foto: Sakyk Sūris
Foto: Sakyk Sūris
Foto: Drama Queen
Foto: Drama Queen

Tik neišsigąskite! Mūsų tikslas - patarti ir rekomenduoti, bet jokiu būdu neįpareigoti. Tad visada turėsite laisvę ir galimybes rinktis.

Foto: sodybos „Varnupė“
Foto: sodybos „Varnupė“

Ir nors ką tik paminėjau, kad sukaupėme patirtį dirbdami, vis dėlto nežinau, ar būtų teisinga taip sakyti. Sodyba „Varnupė“ - mums nėra darbas. Sodyba „Varnupė“ - tai mūsų gyvenimas. O gyventi reikia... Ne, ne su šypsena. Su šypsena reikia mirti. O gyventi reikia iš visos širdies, visų plaučių, visa krūtine ir iš meilės spindinčiomis akimis. Gyventi reikia kiekviena kūno ląstele! Tai va taip ir gyvename. Nuo vieno renginio iki kito. Nuolat dalindami savo širdies gabalėlius ir atiduodami kūno ląsteles su jose sukaupta ir išsaugota patirtimi. Ir labai džiaugiamės, kai Jūs norite grįžti. Ir grįžtate. Kitiems renginiams, kitoms šventėms, kitoms pasakoms... Ir vėl viskas prasideda iš naujo. Na, nuo to jau tradicija tapusio klausimo: „O tai nuo ko dabar pradėti?!!“

Ir dar mes labai mylime pasakas. Pačias įvairiausias. Svarbu, kad tik pabaiga būtų laiminga. Na, pvz.: „Jie ilgai ir laimingai gyveno“ arba „Ir aš ten buvau, alų, midų gėriau, burnoj neturėjau“. Tinka ir kitokios, tik svarbu, kad baigtųsi laimingai! Tad jei ir Jums patinka tokios pasakos, gal sukurkime vieną kartu? Ir prasidėti ji turi nebūtinai nuo „seniai seniai“ ar „už devynių jūrų ir devynių marių“. Prasidėti ji turi taip, kaip norite Jūs. Na, juk tai Jūsų pasaka! O mes pažadame įdėti tiek širdies gabalėlių ir tiek informacija užpildytų kūno ląstelių, kiek reikės, kad Jūsų vestuvės, gimtadienis, jubiliejus, krikštynos ar kita svarbi gyvenimo šventė virstų tokia stebuklinga pasaka, apie kokią svajojate. ***

Foto: pexels.com
Foto: pexels.com

*** Užburtos varlės, po bučinio virstančios princais, į kainą neįskaičiuotos. Esant poreikiui, pasirūpinti patiems. Paprastų varlių turime, papildomai mokėti nereikia.